pojistovny.jpg, 40kB

 

Naše službyKomplexní vyšetření a profylaxe

Na prvním sezení se věnujeme podrobnému vyšetření dutiny ústní. Hodnotíme stav tvrdých zubních tkání, uspořádání zubů, stav dásní, závěsného aparátu zubů, sliznice, slizniční řasy a úpony a jazyk. Vyšetření doplňujeme potřebným rentgenovým vyšetřením. Na základě získaných informací vypracujeme individuální plán ošetření.

Dentální hygiena

Dentální hygiena je nedílnou součástí každého smysluplného kontinuálního ošetřování. S ohledem na fakt, že se zubní povlak tvoří neustále a jeho důkladné odstranění je pro mnohé problematické, je profesionální dentální hygiena v pravidelných intervalech nevyhnutelná. Dlouhodobě neodstraňovaný zubní povlak v ústní dutině má za následek vznik zubního kazu a zánětu dásní, který se může rozvinout v parodontitidu vedoucí až ke ztrátě postižených zubů. Kromě důkladného profesionálního odstranění měkkého povlaku a zubního kamene, vyleštění povrchu zubů a výplní a fluoridace klademe velký důraz na instruktáž správného způsobu domácího čištění zubů a mezizubních prostor.

Konzervativní stomatologie

Výplně jsou nejčastějším výkonem ve stomatologické ordinaci. Nabízíme všechny druhy výplní (amalgámové, fotokompozitní, skloionomerní). Která je pro Vás ta "pravá" výplň, Vám vysvětlíme vždy na konkrétním zubu, který budeme ošetřovat.

Endodontické ošetření

Ošetření kořenových kanálků přichází na řadu, když zubní kaz nevratně poškodí zubní dřeň. Pro úspěch léčby je nutné najít všechny kořenové kanálky, dostatečně je mechanicky opracovat, chemicky dezinfikovat a hermeticky uzavřít výplňovou hmotou.

Protetické ošetření a ošetření implantáty

Je-li nutné nahradit ztracené části zubu, celý zub, skupinu zubů nebo chrup jako celek, přistupujeme k fixnímu protetickému ošetření korunkami, můstky nebo implantáty, případně k ošetření snímatelnými náhradami, tzv. protézami, jejichž společným cílem je nahradit ztracené tvrdé zubní tkáně co nejdokonalejším rekonstrukčním postupem.

          

 

Parodontologické a ortodontické ošetření zabezpečujeme externími spolupracovníky.

 

Ordinační hodiny 

  • Pondělí:  8 - 16
  • Úterý:      8 - 16
  • Středa:    8 - 16
  • Čtvrtek:   8 - 16
  • Pátek:      8 - 13

Kontaktní informace

Adresa ordinace:

Poliklinika Františka Křížka 22, Praha 7

vchod z ulice Milady Horákové

(vedle BENU lékárny)

2. patro

Telefon:  777 233 189

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napište nám

Vaše jméno(*)
Zadejte Vaše jméno.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva
Invalid Input

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
špatně opsaný text